Rejestracja tel. 58 322 50 08
od poniedziałku do piątku 10:00-18:00
Rejestracja on-line

CHIRURGIA ESTETYCZNA POWIEK

Plastyka powiek górnych

W wieku dojrzałym częstym problemem jest nadmiar skóry powiek i tkanki tłuszczowej. Stan taki skutkuje opadaniem powiek, nazywane łacińską nazwą blefarohalazis. Schorzenie to nie tylko wygląda nieestetycznie, ale powoduje też ograniczenie pola widzenia od góry i skroni pogarszając komfort codziennego życia. Sposobem leczenia tej przypadłości jest wykonanie zabiegu chirurgicznego plastyki powiek. Jest to zabieg mało inwazyjny, stosunkowo bezpieczny i rzadko powodujący powikłania. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w trybie ambulatoryjnym (po zabiegu pacjent wraca do domu).

Laser zmian powiekowych

W naszej przychodni standardowo wykonywane są zabiegi usunięcia zmian skórnych okolicy oka i powiek. Zabiegi te są skuteczne i krótkie (maksymalnie 30 minut), przeprowadza się je w znieczuleniu miejscowym. Jednym z najczęstszych wskazań do tego typu zabiegu są brodawczaki skóry, wywołane wirusem HPV.

Medycyna estetyczna twarzy

Ponadto w naszym ośrodku wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapia, botox i kwas hialuronowy, ze szczególnym uwzględnieniem okolicy oczu. Zabiegami tymi zajmują się wykwalifikowani lekarze.

Gabinet Profesor
Krystyny Raczyńskiej

ul. Leona Wyczółkowskiego 63,
Gdańsk
Poradnia Dziecięca
Leczenie Zeza i Niedowidzenia

ul. Chałubińskiego 28,
Gdańsk-Chełm
Optimum Profesorskie
Centrum Okulistyki

ul. Cienista 30,
Gdańsk-Chełm
REJESTRACJA
TEL: 58 322 50 08
od poniedziałku
do piątku 10:00-18:00